Sağlıklı ve Sportif Hediye Alternatifleri

1. Sevdiğiniz biri için hediye almak bazen kolay bir süreç olmayabiliyor. Seçenekler arasında gidip gelirken, en çok da beğenir mi acaba diye düşünüyoruz. İşte tam da bu noktada, sağlıklı beslenme ve sporu yaşam tarzı haline getirmiş ya da getirmek isteyen bir arkadaşınız için farklı hediye alternatifleri sunmak istedik. 

2. Işıl ışıl bir spor çantasına ne dersin? Spor çantasının en önemli kısmı eşyalarımıza rahatlıkla yerleştirebileceğimiz bölmelerinin olması. Aynı zamanda şık da olsun diyorsan arkadaşının en beğendiği renklere göre tercih yapabilirsin.

3.Bu sezonun vazgeçilmezlerinden olan transparan taytlar, özellikle modayı takip eden bir arkadaşınız için harika bir hediye olacak.

4. Eğer arkadaşın spor yaparken şort giymekten hoşlanıyorsa, bu şort alternatifle kombine bayıldık.

5. Canlı renklerin spor sırasında enerjisini arttıracağını unutma. Neon sarı sweatshirt soğuk kış günlerinde dış mekan sporları için ideal.

6. Sporda olmazsa olmazlardan biri de su tüketmek. Matara harika bir hediye seçeneği olabilir.

7. Özellikle spora vakti olmayıp da evde egzersiz yapan arkadaşın için mat çok motive edici bir hediye alternatifi.

8. Ayakkabı önemli bir detay. Hangi sporu yapacaksa ona uygun ayakkabı hediye etmende fayda var. Tabii renk seçimi de önemli 🙂

9. Sporda dış giyim kadar iç giyim de önemli. Sırt detayı mükemmel bu bra’lar harika bir hediye seçeneği.

10. Bu tayt ve bra’nın uyumuna bayıldık. Özellikle yoga derslerine giden bir arkadaşınız varsa ideal bir hediye olabilir.

Bu galeri hakkındaki görüşlerini bizimle paylaş